ua

Історія ТОВ "ДІПРОГАЗ"

Підприємство ТОВ «ДІПРОГАЗ» створено в 2001 р.

Сьогодні ТОВ «ДІПРОГАЗ» - не просто група досвідчених спеціалістів, а згуртований колектив однодумців, об’єднаний бажанням оперативно і якісно виконувати замовлення, отримані в результаті жорсткої конкурентної боротьби.

Основу колективу складає група з 60 кваліфікованих інженерів, кожен з яких працював десятки років по спеціальності в провідних спеціалізованих проектних інститутах України та Росії. Провідні фахівці приділяють велику увагу підготовці молодих спеціалістів, що є важливою умовою подальшого розвитку підприємства.

Ряд спеціалістів компанії сертифіковані в Україні і Росії. ТОВ «ДІПРОГАЗ» є членом саморегульованої організації «Объединение организаций выполняющих проектные работы в газовой и нефтяной отрасли «Инженер - проектировщик» (Росія).

На підприємстві втілена система управління якістю проектування у відповідності з міжнародними стандартами ISO 9001-2011.

За роки роботи створено представництво в місті Нижній Новгород (Росія).

Персонал підприємства розміщений в двох офісах в м. Києві, оснащений найновішими персональними комп’ютерами з сучасними програмними комплексами, високоякісною копіювальною технікою, сучасним інструментом для виконання комплексних інженерних вишукувань та проектної діяльності.  

Новини

15.11.2016
Нарада по об’єкту «Будівництво магістрального газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі – Більче-Волиця» у Польщі.... докладніше
01.11.2016
Роуд Шоу в Данії в сфері будівництва та альтернативної енергетики... докладніше
11.09.2016
Святкування дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.... докладніше
19.08.2016
Нарада по об’єкту «Будівництво магістрального газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі – Більче-Волиця»... докладніше
20.05.2016
ТОВ «ДІПРОГАЗ» виграв тендер в ПАТ «Укртрансгаз» Філія "Дирекція з будівництва та реконструкції газотранспортної системи" на розробку стадії «Проект» та «Робоча документація» по об’єкту: " Будівництво магістрального газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі-Більче-Волиця»... докладніше

Всі новини