ua

Стратегії та цілі

Стратегічне планування, в сучасних ринкових умовах, є основою існування та розвитку ТОВ «ДІПРОГАЗ».

Запорукою стабільного функціонування та усталеного розвитку підприємства протягом останнього десятиріччя  - є уміння ефективно залучати ресурси з різних джерел для вирішення фундаментальних задач та поступовий шлях до модернізації систем управління та механізмів прийняття рішень.

Компанія ТОВ «ДІПРОГАЗ» постійно окреслює для себе все більш високі професійні стандарти та завдання в розробці нових інжинірінгових проектів, орієнтуючись на передові технології, світовий досвід і раціонально взаємодіючи з своїми Замовниками та Партнерами.

Процес постановки цілей та завдань відбувається в рамках розробки та досягнення кінцевої стратегії компанії – забезпечення життєздатності компанії,  динамічний розвиток, завоювання більшої частки ринку СНГ, вихід на міжнародний рівень та стабільне збільшення прибутку.

 

Керівництво підприємства глибоко переконане, що тільки усвідомлюючи щоденні цілі, вчасне реагування на зміни кон’юнктури ринку та вмілий розподіл матеріальних і людських ресурсів може забезпечити в стратегічному майбутньому -  успіх.

 

ТОВ «ДІПРОГАЗ» визначив для себе перелік першочергових цілей:

  • Диверсифікація спектру послуг, що надаються;
  • Одержання міжнародного сертифікату якості та постійне підвищення якості;
  • Співпраця з іноземними та вітчизняними компаніями;
  • Пошук нових, оригінальних підходів у роботі з максимальним  використанням потенціалу підприємства;
  • Постійне оновлення техніки та програмних засобів;
  • Участь в семінарах, конференціях і курсах підвищення кваліфікації;
  • Стабільне підвищення рівня фінансового благополуччя компанії в цілому і кожного співробітника зокрема;
  • Підвищення соціального захисту для співробітників компанії.

ТОВ «ДІПРОГАЗ»  розглядає гнучкий, індивідуальний підхід до своїх Замовників і Партнерів як ключовий фактор успіху. Мета співробітництва – довгострокові та стабільні партнерські відносини, засновані на довірі, професіоналізмі, повазі і взаєморозумінні.

ТОВ «ДІПРОГАЗ» знаходиться на стадії впровадження системи управління якістю проектування і випуску проектно-кошторисної документації, у відповідності з міжнародними стандартами.

Новини

15.11.2016
Нарада по об’єкту «Будівництво магістрального газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі – Більче-Волиця» у Польщі.... докладніше
01.11.2016
Роуд Шоу в Данії в сфері будівництва та альтернативної енергетики... докладніше
11.09.2016
Святкування дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.... докладніше
19.08.2016
Нарада по об’єкту «Будівництво магістрального газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі – Більче-Волиця»... докладніше
20.05.2016
ТОВ «ДІПРОГАЗ» виграв тендер в ПАТ «Укртрансгаз» Філія "Дирекція з будівництва та реконструкції газотранспортної системи" на розробку стадії «Проект» та «Робоча документація» по об’єкту: " Будівництво магістрального газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі-Більче-Волиця»... докладніше

Всі новини